Головна » 2013 » Грудень » 30 » Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду
Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду
       19 грудня 2013 року  у  школі відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Формування демократичних цінностей особистості у процесі викладання суспільствознавчих дисциплін» за участю Гребенчук Тетяни Олексіївни, методиста кафедри історії і правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
       Хлібом-сіллю зустрічали учасників семінару. А їх завітало 32 особи.
       З вітальним словом і побажанням плідної праці звернулися Кухар Валентина Іванівна, начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації та Колосовський Сергій Анатолійович, заступник голови Бородянської райдержадміністрації з гуманітарних питань.
       Лазутіна Олена Вікторівна, директор школи, презентувала роботу  навчального закладу.
     Учитель історії  Кравчук Тетяна Вікторівна провела  зі слухачами навчальне заняття з теми: «Удосконалення професійної компетентності вчителя як шлях до розвитку особистості учня», навчальний тренінг «Урок – основна форма шкільного навчання» та урок всесвітньої історії у 9 класі  «Вікторіанська Британія»
       Круглий стіл із заявленої теми підсумував бачення педагогами ролі шкільного курсу історії та шляхів взаємодії  вчителя і учня для формування демократичних цінностей  особистості.
       Насамкінець визначено завдання  на наступне заняття обласної школи передового педагогічного досвіду:
1.Підготувати та подати на паперових та електронних носіях розробку розгорнутого конспекту уроку з історії (правознавства)

2. Підготуватись до диспуту з теми «Впровадження активних методів навчання – данина чи вимога часу?

Переглядів: 340 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »