Головна » 2014 » Грудень » 15 » Волонтерська діяльність
Волонтерська діяльність

З початком навчального року розпочалась активна волонтерська діяльність у Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Багатим на яскраві події був вересень: під девізом «Твори добро» пройшов благодійний ярмарок «Діти Київщини - воїнам АТО», виставка малюнків «Ми за мир!», фотоекспозиція «Революція гідності», робота майстер-класу «Український оберіг». Естафету вересня продовжила у жовтні акція «Збери макулатуру - врятуй життя». Знаковою подією листопада стала зустріч старшокласників з воїнами 11-го батальйону «Київська Русь», які, дякуючи за підтримку та допомогу, вручили прапор, що побував з ними у боях. Учні початкової та середньої школи виготовляли обереги, малювали малюнки, писали воїнам листи.

Справою, що об’єднала колектив школи у грудні, стало виготовлення  маскувальної сітки. Вже третій тиждень поспіль вмілі й терплячі руки дітей та дорослих плетуть її для української армії . 04 грудня через волонтера Купрієнка В.М. передано готову маскувальну сітку воїнам у Дебальцеве. 12 грудня відправлено ще 33 метри  в 72 батальйон. Разом із сітками передано дитячі поробки, листи, обереги з побажаннями.

Підготовлено до відправки ще одну сітку, котра буде передана знову у Дебальцеве. Але робота ще продовжується, всі самовіддано працюють, усвідомлюючи свою причетність до справи захисту нашої єдності і незалежності.

Ми висловлюємо вдячність голові батьківського комітету школи Марченко Н.В. за придбання капронової основи для виготовлення маскувальної сітки.

Директор школи Лазутіна О.В.

Переглядів: 463 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »