Головна » 2014 » Березень » 12 » Вітаємо переможців та призерів обласних олімпіад
Вітаємо переможців та призерів обласних олімпіад

Дмитренко Марію, ученицю 10 класу,
за І місце в обласній олімпіаді з педагогіки та психології!
Бажаємо подальших успіхів у вивченні улюбленого предмета.  Висловлюємо щиру подяку практичному психологу Купрієнко Тетяні Василівні за підготовку призера обласної олімпіади!

Вітаємо!!!
Копила Андрія, учня 9-Г класу, за ІІ місце в обласній олімпіаді із світової літератури!
Бажаємо подальших успіхів у вивченні улюбленого предмета. Висловлюємо щиру подяку вчителю світової літератури Лазутіній Олені Вікторівні за підготовку призера обласної олімпіади!

Вітаємо!!!
Любонько Єлизавету, ученицю 8-А класу, за ІІІ місце в обласній олімпіаді із світової літератури! Бажаємо подальших успіхів у вивченні улюбленого предмета. Висловлюємо щиру подяку вчителю світової літератури Малковій Вікторії Андріївні за підготовку призера обласної олімпіади!

Вітаємо!!!
Позняка Миколу, учня 10 класу, за ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови!
Бажаємо подальших успіхів у вивченні улюбленого предмета. Висловлюємо щиру подяку вчителю англійської мови Крохоткіній Тетяні Володимирівні за підготовку призера обласної олімпіади!
Переглядів: 470 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »