Головна » 2013 » Лютий » 25 » Виставка
Виставка
Учні школи відвідали МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ «Чорнобиль: Люди – Місця – Солідарність – Майбутнє», яка представлена в БОРОДЯНСЬКОМУ центрі соціально-психологічної реабілітації населення "Довір'я"

Це унікальна виставка, яка вже побувала у 50 містах Європи та продовжує мандрувати Україною, а також різноманітні публічні заходи, які її супроводжують, на думку організаторів проекту (а ними є Міжнародний освітній центр Дортмунд спільно з Історичною чорнобильською майстернею м. Харків та Мінським міжнародним освітнім центром) покликані зберегти пам’ять про Чорнобиль, аби, по-перше, не допустити повторення аналогічних катастроф, а по-друге, підтримати рух солідарності відносно ліквідаторів – людей, які ціною свого життя врятували Європу від жахливих наслідків вибуху.

Виставка складається з 16 інтерактивних стендів, присвячених різним аспектам катастрофи: від самого вибуху 26 квітня 1986 року, глобальних наслідків катастрофи до людських доль і прикладів великої людської солідарності з постраждалими з боку окремих людей та цілих організацій в усьому світі. Підсилює ефект від інформації потужна експозиція робіт фотографів із різних країн, для яких Чорнобильська катастрофа стала однією з головних тем творчості.

Враховуючи великий інформаційний потенціал та ідеологію даного проекту Бородянський Центр СПР вбачає проведення виставки «Чорнобиль: люди – місця – солідарність – майбутнє» надзвичайно вагомим заходом особливо на Бородянщині, де події 1986 року та 27 років життя на враженій «мирним атомом» території залишили невигойний слід на долі краю та його мешканців.

Переглядів: 410 | Додав: Організатор | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2013  »