Головна » 2015 » Березень » 24 » Відвідини героїв сьогодення
Відвідини героїв сьогодення

20 березня 2015 року учні Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на чолі з соціальним педагогом Артемовою С.В. та волонтером Чернявською Ю.М., випускницею цієї школи, віддаючи глибоку шану, відвідали Ірпінський воєнний госпіталь, де проходять лікування та реабілітацію воїни АТО.

Адміністрація  лікувального закладу з розумінням і глибокою симпатією дозволила дітям відвідати майже кожну палату, пригостити героїв фруктами та вручити їм сувеніри та листівки, виготовлені  власноруч школярами найбільшої школи району. А ще небайдужі діти підготували концерт: з любов′ю й душевним трепетом читали вірші, співали незабутні пісні. Особливо зворушили бійців неординарні поезії «Казка про добро» та «Казка про щастя» у виконанні сестер Садової Олександри та Лучко Поліни, учениць 2-Б, 5-А класів. Мужні воїни не стримували сліз, слухаючи проникливі рядочки, які додавали їм сил та наснаги, вселяли надію на швидке одуження та віру в справедливу перемогу.

Заключним акордом зустрічі стала поезія «Солдатові», яка прозвучала у виконанні Олени Гужиної. Діти стали свідками пожвавлення бійців, побачили, як у їхніх очах засвітився вогник перемоги та нездоланності.

Не менш важливою й актуальною стала матеріальна допомога, надана солдатам Кізіму В.Е та Гавану В.Т., що нині перебувають у хірургічному віддділенні госпіталю.

Проведена зустріч засвідчила глибоку любов і турботу сучасних школярів про героїв сьогодення, додала бійцям духовних сил і натхнення, а для дітей стала яскравим свідченнням, що місце подвигу є скрізь, а наші захисники – це мужні й незламні люди з чистим і гарячим серцем.

Від імені полковника І.Г. Яремчука висловлена подяка директору школи Лазутіній О.В., учнівському та педагогічному колективам за організацію доброчинного заходу та патріотичне виховання дітей.

Олена Гужина, учениця 10-А класу

Переглядів: 249 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0