Головна » 2015 » Березень » 13 » У моєму серці - любов до Кобзаря
У моєму серці - любов до Кобзаря

Запам‘ятаймо чотири найважливіші постулати Шевченка:

Треба Господа любити.

Треба брата милувати.

Треба путями добрими ходити.

Свою Україну любіть.

Першими з цими настановами познайомились учні початкової школи Бородянської СЗШ І-ІІІ ступенів №2, які відкрили декаду, присвячену річниці пам‘яті Тараса Григоровича Шевченка. Щоб проявити  повагу до українського пророка, долучилися учні всіх класів. Наймолодші учні навчального закладу залюбки малюють ілюстрації до творів і декламують поезії. Середня школа зачаровує виконанням пісень акапельно та із музичним супроводом, а старші школярі розвивають власні акторські здібності, ставлячи інсценівки за творами Кобзаря.

11 березня завершилась декада, присвячена пам‘яті генія України - Тараса Григоровича Шевченка. Загальношкільне свято називалося «У моєму серці – любов до Кобзаря». Оксамитовий голос ведучого, Поля Давіда, озвучив всі сторінки життєвого шляху Великого Пророка.

Найменша учениця заходу, п‘ятикласниця, Лучко Поліна виконала серйозну поезію «Сон».

Шестикласниця Пінчук Марина, Клевчук Анна, Котенко Софія виконали сучасні вірші про славетного Тараса

Учениці 7-А класу Цимбалюк Анна та Тамахіна Анна  відтворили епоху XІХ століття піснею «Зоре моя вечірняя»

А семикласники- хлопці, Носіков Владислав, Чернишевич Олександр, Ус В‘ячеслав, Позняк Максим проявили акторські здібності, відновивши біографічні моменти з життя великого Кобзаря.

Ідеальну тишу в залі викликало виконання «Заповіту» іноземними мовами: Коваленко Альбіна – італійською, През Владислав – англійською, Олена Андрущенко – німецькою, Боярчук Аріна – французькою.

Учні старшої школи, десятикласники, Гончарук Назар, Ярмоленко Богдан виступили з монологами, для відтворення  епохи.

Після виконання твору Тараса Шевченка «І мертвим, і живим…» Пашковською Анастасією у залі вибухнули аплодисменти.

Переможниця районного конкурсу читців поезій Шевченка Гужина Олена виконала вірш, який написала сама.

Переглядів: 365 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »