Головна » 2010 » Грудень » 28 » Трач Надія Михайлівна - "Людина року"
Трач Надія Михайлівна - "Людина року"
       24.12.2010 у районному Палаці культури в урочистій піднесеній атмосфері відбулося віншування людей, котрі досягли найвищих результатів у 2010 році у різних галузях і визнані "Людиною року".
       Приємно, що номінацію "Людина року в освіті" виборола наш учитель початкового навчання Трач Надія Михайлівна. Педагог - новатор, експериментатор, обдарована і творча особистість, учитель від Бога, скромна, порядна, доброзичлива, чуйна людина, педагогічне кредо якої "Дитина - це іскорка, з якої потрібно розпалити вогонь".
       Педагогічна діяльність нашої колеги обумовлена втіленням ідей "гуманістичної педагогіки", що характерезується через самопізнання і саморозвиток дитини при партнерстві з учителем. Не знижуючи, а підвищуючи педагогічні вимоги, робить навчальний процес захоплюючим, цікавим для молодшого школяра, підводить дитину до бажання роботи самостійно, спираючись на допомогу вчителя. Кожен її урок - це творче відкриття учнем нових знань, а не засвоєння, повторення, заучування того, що відкрите іншими.
       Вона першою в Бородянському районі розпочала реалізацію науково-педагогічного проекту "Росток" і вдало його завершила у травні 2010 року, випустивши учнів з високими знаннями в старшу школу.
       Тож, хай, Надіє Михайлівно, буде легкою та успішною ваша дорога до школи й надалі.

Переглядів: 585 | Додав: Nazaretto | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2010  »