Головна » 2013 » Лютий » 25 » Талант школи
Талант школи
24 лютого 2013 року в місті Ірпені відбувся регіональний відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини». Мета фестивалю, який проходив за ініціативи Міністерства соціальної політики України – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем багатодітних сімей.

У рамках відбіркового туру в 8 номінаціях, серед яких художнє та авторське виконання, патріотична пісня та хореографія, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво (предмети з декоративного розпису, бісероплетіння, живопис тощо), оригінальний жанр та інструментальне виконання виступили понад сто талановитих дітей віком від 9 до 16 років з усієї Київщини.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Нагородою переможцям регіонального відбіркового туру стали путівки у табір «Артек». Саме в цьому дитячому таборі відпочинку в травні місяці відбудеться завершальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини».

Наша учениця Дмитренко Марія посіла І місце в номінації образотворче мистецтво!
Щиро вітаємо з перемогою!

Роботи Марії

Переглядів: 502 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0