Головна » 2013 » Травень » 28 » Свято останнього дзвоника.
Свято останнього дзвоника.

Прощавай, школо!

Теплий рясний дощ щедро омив сьогоднішній травневий ранок, щоб шкільний дзвінок голосно сповістив про закінчення 2012-2013 навчального року.
Країна знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж навчального року 834 учні нашої школи припадали до цілющих джерел культури і духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.
Хвилюючі почуття переповнюють наймолодших наших школярів – безтурботних першокласників - подолано першу сходинку на шляху пізнання. Першокласники зміцніли й загартувалися, йдучи дорогою знань.
По-урочистому особливий день сьогодні для найстарших учнів – останній шкільний дзвоник сповістить про закінчення дитинства та початок нового дорослого життя, де доведеться відстоювати власні думки, відповідати за прийняті рішення. Дорогі випускники! Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними діями та особистими перемогами.
Схвильовані й замріяні у майбуття учні 9-х класів! Надзвичайно урочистий день і для ваших батьків, дідусів, бабусь. Разом із вами вони проходять роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймаються невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.
Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі. Дякуємо вам, шановні колеги, за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.
Яким же був для нас 2012-2013 навчальний рік? 834 учні закінчили школу, з них: 86 – першокласників, 58 – випускників 9-х класів, одинадцятикласників, що в останнє почують шкільний дзвінок - 38.
70 школярів закінчили навчальний рік з високими навчальними досягненнями, яким сьогодні будуть вручені Похвальні листи, а їхнім батькам – подяки за навчання та виховання дітей. Ці діти – гордість нашої школи, підростаюча зміна для випускників-медалістів, а у нас їх шестеро : 4 золотих і 2 срібних – це Бойцун Катерина, Паламарчук Андрій, Саханда Павло, Середа Єлизавета, , Григораш Марія та Кухаренко Анастасія. Троє випускників 9-х класів є претендентами на отримання свідоцтв з відзнакою : Дмитренко Марія, Мірошник Андрій та Позняк Микола.
У черговий раз школа посіла І місце в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, здобувши 40 дипломів, з них 22 дипломи І ступеня. Вісім призових місць здобули учні в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учень 11-А класу Саханда Павло захищав честь школи на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.
В обласному конкурсі юних журналістів «Уперед, юнкоре!» учні 11-А класу – Дяковський Антон та Саханда Павло – посіли ІІІ місце. В обласному конкурсі-захисті Web-сайтів навчальних закладів у номінації «Web-сайи ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл, навчально-виховних комплексів» школа посіла ІІ місце та нагороджена дипломом департаменту освіти і науки КОДА та Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів. В обласному етапі фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» наші найменші футболісти, учні 1-2 класів, стали бронзовими призерами. Лауреатом міського конкурсу «Лист до мами» стала учениця 8-А класу Фролова Валерія, яка нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки КОДА.
Школа виграла грант у сумі 12 тис. грн. на створення майданчика вільного доступу до занять спортом у рамках реалізації проекту «Молодь обирає здорове майбутнє».
Активними учасниками були наші учні в різноманітних інтелектуальних конкурсах : Міжнародному математичному «Кенгуру» - 111 учнів, Міжнародній грі-конкурсі з російської мови «Русский медвежонок – языкознание для всех» - 21 учень, Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок – осінній» - 34, «Колосок – весняний» - 50, Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних винахідників «Історик-Юніор» - 70, «Еколог-Юніор» - 23.
Результативною була позакласна робота, апогеєм якої стало проведення шкільної дискотеки у стилі флеш-мобу.
А ще у цьому навчальному році нашій школі неймовірно пощастило : школа поповнилась двома комп’ютерними класами.
Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас із святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою і надією на подальші успіхи і гаразди.

Директор школи Лазутіна Олена Вікторівна

Переглядів: 646 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0