Головна » 2015 » Січень » 28 » Сприяння поширенню гендерної рівності у системі освіти в трьох областях України: Київській, Запорізькій, Тернопільській

28.01.2115 року у школі відбувся тренінг для учениць 9-х класів з теми «Сприяння поширенню гендерної рівності у системі освіти в трьох областях України: Київській, Запорізькій, Тернопільській».

На тренінгу поінформовано дівчат, як гендерно соціалізуватися, отримавши цінні знання щодо прав людини, навички максимального саморозвитку та самореалізації особистості, розвіювання гендерних стереотипів, дискримінації та насильства.

Провела тренінг юрист – тренер громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Бойко Ірина Вікторівна.

Учениці відкрили багато нового щодо гендерної рівності. Тренінг пройшов у доброзичливій психологічній атмосфері.

Переглядів: 348 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »