Головна » 2015 » Березень » 18 » Семінар-практикум динамічної групи «Наступність»
Семінар-практикум динамічної групи «Наступність»

12 березняу відбувся семінар-практикум динамічної групи «Наступність», на якому учителі початкового навчання, вихователі дошкільних закладів, практичні психологи працювали над вирішенням проблеми «Перспективність та наступність мовленнєвого розвитку молодших школярів». Під час роботи семінару учителі 1-их класів школи Герасименко Л.І., Поволоцька О.Г., Трач Н.М. майстерно презентували уроки математики та читання. Драпей О.А., шкільний психолог, ознайомила присутніх з результатами діагностики готовності дітей до навчання у школі та їх адаптації до навчального середовища. Зацікавив учасників семінару майстер-клас учителя- логопеда школи Коновалової І.П., яка надала практичні рекомендації щодо мовленнєвого розвитку дітей у старших групах дитсадка та учнів початкової школи. Не було байдужих під час обміну думками за круглим столом з різних питань наступності дошкільної та початкової шкільної освіти, що свідчить про актуальність таких заходів.

Переглядів: 490 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »