Головна » 2013 » Березень » 14 » Семінар
Семінар
Перехід від дошкільного етапу до школярства в дитячій психології називають малою кризою, переломним віком. Що треба зробити, щоб вступ до школи приніс дитині очікувану радість зустрічі з новим? Як допомогти подолати труднощі, що її чекають? Як підготувати її до безболісно переходу від дитячого садочка до школи.

Саме проблемам наступності між дошкільним навчальним закладом і початковою школою був присвячений семінар працівників дитячих садків селища та учителів початкового навчання школи, який проходив 26 лютого 2013 року. У роботі семінару брали участь завідуюча д/з «Буратіно» Пижик Н.М., методисти д/з «Казка» та «Колосочок» Тесленко Т.М. і Хорошилова Л.М., психолог д/з «Буратіно» Рябущиць Т.Г, вихователі Звєрєва Н.М., Землярчук Т.І., Титенко О.А., директор школи Лазутіна О.В., заступники директора з навчально-виховної роботи Кравчук Т.В., Стасюк А.М., шкільний психолог Дубина О.А., голова ШМО учителів початкового навчання Шпак Т.І., учителі перших класів Гойчук В.М., Ковальчук Л.А., Мосьондз Т.В.

Урок Гойчук Валентини Миколаївни

Урок Мосьондз Тетяни Василівни

Досвід Ковальчук Людмили Анатоліївни

Після відвіданих уроків у перших класах вихователі мали змогу поспілкуватись зі своїми випускниками, порадіти їх шкільним успіхам. За круглим столом обговорили зміни у навчально-виховному процесі освітніх закладів:нововведену програму для дошкільників «Впевнений старт», нові Державні стандарти початкової школи, навчальний план , програми, підручники.Обмінялись думками щодо підготовки майбутніх першокласників до навчання у школі, успішного подолання адаптації до нових умов життя й діяльності дитини, нових контактів, нових стосунків, нових обов’язків. Всі учасники семінару ще раз переконались у необхідності тісної співпраці освітніх ланок, які причетні до головного – становлення особистості.

Заступник директора з початкових класів Стасюк Алла Миколаївна
Переглядів: 469 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0