Главная | Регистрация | Вход | RSS                                                   




Меню
Головна сторінка
Про нашу школу
Наші успіхи
До 200-річчя Шевченка
Життя школи new
Шкільні новини
Оголошення
Педагогічний колектив
Учнівський колектив
Батьківський комітет
Благодійний фонд
Шкільне самоврядування
Розклад уроків
Методичні матеріали
На допомогу...
Позашкільна робота
Нормативно-правова база
Здоров'я дітей new
Каталог файлів
Каталог статей
Форум
Фотоальбоми
Корисні посилання
Онлайн ігри
Наші партнери
Гостьова книга
Лист адміністратору
Контакти

Шкільні новини

Головна » 2014 » Листопад » 24 » Результати ІI (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (фізика, укр.мова та літ-ра)
23:50
Результати ІI (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (фізика, укр.мова та літ-ра)
  ПРОТОКОЛ  
  оцінювання робіт учнів, учасників  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 
  у 2014/2015навчальному році
  __7__ клас
                     
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Повна назва навчального закладу Прізвище, ім’я, по батькові вчителя 1 2 3 4 5 Бали Диплом
1   Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ст.  Пархомчук Любов Михайлівна              
2 Кравченко Анастасія Олександріна  Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Петрусенко Євгеній Іванович 1 1 1 0   3  
3 Ус В’ячеслав Сергійович Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Двораківська Оксана Юріївна 1 4 0 2 5 12  
4 Католіченко Микола Олегович Блиставицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кашпіровський Петро Павлович 1 1 1 7 3 13  
5   Загальцівське НВО Мельник Тетяна Микола\вна              
6   Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст.  Міщенко Олена Олександрівна              
7 Хандурін Олександр Андрійович Мигалківське НВО І-ІІІ ст. Говорун Володимир Петрович 0 2 1 1   4  
8 Письменний Віталій Ігорович Микулицька ЗОШ І-ІІІ ст.  Чередніченко Катерина Андріївна 1 1 0 7 1 10  
9 Штуль Тетяна Валеріївна Мирчанське НВО І-ІІІ ст. Машина Віктор Олександрович 1 0 1 1 0 3  
10 Оконечніков В’ячеслав Олександрович Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Ісак Андрій Іванович 7 6 0 7 7 27  
11 Головко Таміла Вадимівна  Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Стонкус Тетяна Василівна 0 4 1 7 1 13  
12 Гузенок Аліна Русланівна Новозаліська ЗОШ І-ІІІ ст.  Гаркуша Олена Михайлівна 4 0 1 7 1 13  
13   Пісківське НВО                
14   Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ніни Сосніної Чекалюк Валентина Леонідівна              
15 Лісовський Дмитро Леонідович Тетерівська гімназія Клокун Олександр Олександрович 0 1 6 3 3 13  
16   Бородянська ЗОШ І-ІІ ст. Гаркуша О.М.              
17 Кривуля Катерина Володимирівна Дружнянська ЗОШ І-ІІ ст. Бацук Катерина Василівна 1 2 1 0 1 5  
18 Савін Сергій Миколайович Здвижівська ЗОШ І-ІІ ст. Купчик Любов Володимирівна 0 0 0 0 0 0  
19   Качалівська ЗОШ І-ІІ ст.                 
20   Козинцівська ЗОШ І-ІІ ст.                
21   Луб'янська ЗОШ І-ІІ ст. Карпенко Олександр Миколайович              
22   Майданівська ЗОШ І-ІІ ст. Герик Степан Станіславович              
23   Новогребельський НВК                
24   Новокорогодська ЗОШ І-ІІ ст. Двораківська Оксана Юріївна              
25 Мальковський Дмитро Максимович Озерське НВО Синельник Іван Михайлович 2 0 1 0   3  
26 Шевчук Назарій Романович Пилиповицька ЗОШ І-ІІ ст. Верета Світлана Микола\вна 0 0       0  
27   Шибенське НВО Вовчанська Наталія Семенівна               
  Голова журі олімпіади                                           Кукілевська В.М.  Говорун В.П               
  Члени журі                                                         Буряк  Н.І.  Машина В.О.               
    Верета С.М.              Стонкус Т.В.              
    Гаркуша О.М.  Чередніченко К.А              

 

ПРОТОКОЛ
оцінювання робіт учнів, учасників  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(2014-2015 н. р.)
7 клас
№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад ПІБ вчителя Українська мова Українська література Бали Місце
1 2 2 3 4 1 2 3 4    
  Буржимська Марія Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ст.  Бугай Світлана Григорівна                      
10 Кравченко Анастасія Олександрівна Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Баришенко Лариса Іванівна 0 7   13 1 2 3,5 12,5   39  
1 Шененко Аліна Олександрівна Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Шульгач Лариса Степанівна 6,5 7   10,5 5 2,5 5 12,5   49  
9 Ярмоленко Анастасія  Василівна Блиставицька ЗОШ І-ІІІ ст. Смоляр  Анна        Сергіівна 4 10   7,5 1 2 5,25 12,5   42,25  
18 Прокопенко Дарина Іванівна Загальцівське НВО Галака Оксана Віталіївна 3 10   7,5 1 1 3,5 4,5   30,5  
    Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст.                         
17 Герасименко Дар’я Миколаївна Мигалківське НВО І-ІІІ ст. Щербак Наталія Леонідівна 3 10   5,5 4 1 0 0   23,5  
12 Талько Анна Михайлівна Микулицька ЗОШ І-ІІІ ст.  Перевозник Ірина Андріївна 0 5   5 0 0,5 2,75 3,5   11,75  
    Мирчанське НВО І-ІІІ ст. Приходько Наталія Володимирівна                      
4 Ломкова Марія Володимирівна Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Пахар Жанна Миколаївна  7 11   8 2,5 2,5 7 10   48  
2 Богданюк Ангія Андріївна  Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Панькова Надія Іванівна 7 10   10,5 3,5 4 7,5 23   65,5  
13 Гузенок Аліна Русланівна Новозаліська ЗОШ І-ІІІ ст.  Сорока Світлана Петрівна 4,5 9   10,5 2 2 0 5   33  
3 Кириченко Анастасія Ярославівна Пісківське НВО Дяченко Антоніна Феодосіївна 5,25 3   8 3 0 0 0   19,25  
    Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ніни Сосніної Рощенко Леся Олександрівна                      
7 Винокурова Івана Володимирівна  Тетерівська гімназія Ковальчук Лідія Анатолівна 5,75 8   8 5 3,5 6 7,5   43,75  
  Лісовський Дмитро Леонідович Тетерівська гімназія Ковальчук                      
    Бородянська ЗОШ І-ІІ ст. Тарасенко Галина Миколаївна                      
14 Прибора АлінаОлександрівна Дружнянська ЗОШ І-ІІ ст. Борздуха Оксана Миколаївна 7,5 11   9,5 3 2,5 5,5 10   48,5  
16 Куделюк Ангеліна  Станіславівна Здвижівська ЗОШ І-ІІ ст. Некрутенко Світлана Володимирівна 0 7   4 1 2 0 5   19  
15 Тичина Юліан Володимирович Качалівська ЗОШ І-ІІ ст.  Ігнатенко Наталія Володимирівна 0 9   2 2 2,5 1 13   29,5  
  Огородніков Анатолій Володимирович Козинцівська ЗОШ І-ІІ ст. Бондаренко Надія Вікторівна                      
8 Косян Владислав Петрович Луб'янська ЗОШ І-ІІ ст. Кицун Ольга Петрівна 0 6   6,5 2 2,5 3 7,5   27,5  
    Майданівська ЗОШ І-ІІ ст.                        
11 Опанасенко Богдана Новогребельський НВК Іваненко Людмила Іванівна 4 13   9,5 2 3 8 8,5   48  
  Ракоїд Катерина Василівна Новокорогодська ЗОШ І-ІІ ст. Тітова Тетяна Іванівна                      
5 Кушніренко Анастасія Анатоліївна Озерське НВО Мартинова Валентина Степанівна. 5 8   7 1 1,5 2 12,5   37  
6 Терещенко Владислава Романівна  Пилиповицька ЗОШ І-ІІ ст. Добривечір Світлана Романівна  7 9   5,5 3 1,5 0 5   31  
    Шибенське НВО Куліда Олена Миколаївна                      

 

 

 

Переглядів: 349 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Login
E-mail:
Пароль:

Copyright Romafon © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz