Головна » 2014 » Лютий » 24 » Районне методичне об’єднання вчителів художньої культури
Районне методичне об’єднання вчителів художньої культури
      24 лютого 2014 року у школі проведено районне методичне об’єднання вчителів художньої культури загальноосвітніх закладів району з теми «Формування особистісних художньо-естетичних цінностей і компетентностей школярів – важлива складова естетично розвиненої особистості».
       Учитель художньої культури Малкова В.А. презентувала колегам  досвід роботи «Систематизація знань, здобутих учнями на предметах художньо-естетичного циклу».
      Провела урок-форум в 9-А класі з теми «Художні напрями та стилі: класицизм та романтизм.  Раціо та емоціо». Учні, працюючи в групах «Архітектура», «Живопис», «Скульптура», «Література», «Театр», «Музика», досліджували особливості художніх напрямів та стилів – класицизму та романтизму.
      Опрацьовуючи теоретичний матеріал, виконували практичні завдання: складали асоціативний кущ, сенкан, заповнювали кола Вена,  відтворювали кольорову гаму репродукцій картин класицизму та романтизму, характеризували музичні твори цих напрямів.
      Включені в активну самостійну пізнавальну діяльність учні під майстерним керівництвом учителя Малкової В.А. вивчили мистецькі пам’ятки класицизму та романтизму, розвинули художньо-естетичні компетентності.

Переглядів: 311 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2014  »