Головна » 2014 » Грудень » 14 » Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»
Профорієнтаційний КВК «Обери майбутнє»

Перші тижні листопада молодь Бородянщини поринула у світ різноманітних професій, плідно працювала над питанням «Які ж професії обрати?», щоб гідно представити їх на святковому зібранні районного профорієнтаційного змагально–мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє». Яскравими та цікавими були всі команди, але перемогу здобула команда «Профі» Бородянської СЗШ I-III ст. № 2, яка представила наш район в обласному півфіналі 28 листопада у смт. Немішаєве. У конкурсі брали участь 6 команд: Бородянки, Вишгорода, Макарова, Іванкова, Бучі та Ірпіня. Яскраво, змістовно, енергійно, динамічно, артистично, гумористично виступала команда «Профі», яка складалася з учнів 10-А і 10-Б класів. Натхненниками, постановниками та режисерами команди були її наставники класний керівник Пісковець О.С. та вчитель фізкультури Молодцева Т.М. Дякуємо вам, шановні колеги, за підготовку яскравої та креативної команди, за пропаганду розмаїтого світу професій. Ми переконані, що кожен учасник КВК «Обери майбутнє» вибере собі фах, в якому самореалізується, стане щасливим, віддано працюватиме задля процвітання нашої держави .

Лазутіна О.В., директор школи

Переглядів: 393 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0