Головна » 2015 » Березень » 24 » Найвища цінність
Найвища цінність

Останнім часом ми постійно повторюємо, що життя – це найбільша цінність. Саме тому 20 березня в Бородянській школі №2 було проведено інтерактивний урок-лекцію із використанням мультимедійної презентації «Бережи життя».

Учні п’ятих – одинадцятих класів зібралися разом напередодні весняних канікул, щоб повторити правила, необхідні для безпечного життя сучасного підлітка. З інформацією про пожежну, техногенну безпеку та цивільний захист населення перед учнями  виступив головний фахівець Бородянського РВ ГУ ДСМС України Синишин В.М.. Підлітки були ознайомлені з тематичною презентацією, переглянули документальний фільм та навіть уявили себе учасником змодельованої незвичайної ситуації, мали можливість отримати відповіді на питання, які стосуються правил безпечної поведінки.

У залі панувала атмосфера співпраці, Синишин В.М. переконливо, змістовно, зважаючи на життєвий досвід школяра, наводив приклади з техніки безпеки.

Сподіваємося, що такі заходи допоможуть учням відповідально ставитися до свого здоров’я  протягом життя.

О.В. Лазутіна, директор школи

Переглядів: 379 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0