Головна » 2013 » Листопад » 26 » Національний науково-природничий музей в Києві
Національний науково-природничий музей в Києві
Довгоочікувані вихідні

Осінь – це незабутня пора для кожного з нас. Ми радіємо її барвам та останньому теплу.
Восени ми планували екскурсію, на яку поїхало 16 учнів нашого класу. У цій четверті наш клас відвідав Національний науково-природничий музей в Києві. Це найбільший музей в Європі. Там є безліч експонатів тварин та рослин з часів палеоліту до теперішніх днів. Найцікавішими з них була голова мамонта, стародавня хатина первісної людини, величезний краб та скелет риби-кита.
Ще ми прогулялись центральною вулицею Хрещатик та були на Майдані Незалежності. Тут нас привітно зустріли торговці, фотографи, веселі клоуни. Наш клас бачив танцюючі фонтани, статую кобзаря та братів Кия, Щека, Хорива і їхньої сестри Либідь. Ми навіть побачили діючий квітковий годинник. Після такої прогулянки ми пішли на Андріївський Узвіз. Вся місцевість була рясно покритою багряним та золотим листям. Наш дружний колектив скупив майже всі сувеніри, але найціннішою пам‘яткою цієї прогулянки будуть незабутні враження і класні фотографії.
Під час "осінньої подорожі” ми дуже стомилися, бо захопливо спостерігали життя старовинних київських вулиць. Коли наш клас повертався у Бородянку то не було сил на балачки. Ця екскурсія запам‘яталась нам на все життя!
Переглядів: 425 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »