Головна » 2014 » Грудень » 25 » Ми - нація лицарів з кореня роду
Ми - нація лицарів з кореня роду

В Бородянській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2   відбулася зворушлива зустріч учнів 5-А класу, на чолі з класним керівником Сахандою  Світланою Миколаївною, з героїчним та мужнім воїном АТО, бійцем 11 батальйону ТРО України «Київська Русь», нашим земляком, солдатом В’ячеславом Панкратовим та заступником військового комісара Бородянського районного військового комісаріату по зв’язкам з громадськістю майором Євгенієм Соловйовим.

Розпочалася зустріч із гучних викликів «Слава Україні!», «Героям слава!» Всі учні п’ятого класу розповідали патріотичні вірші, а Софія Жукова своїм чудовим виконанням пісні «Мальви»  розчулила всіх присутніх.

В’ячеслав Анатолійович розповів про воєнні будні, про дорогих і близьких друзів, які служать разом з ним та виступили на захист суверенітету нашої Батьківщини. Він - скромна і глибокої душі людина, яка не хизується важливістю своєї служби, справжній патріот, адже боронити свою країну пішов добровольцем. Хоча добре видно його біль душі від подій на сході України, де мешкають його родичі також, від загибелі воїнів-побратимів, яких уже не повернути до життя. Учні п’ятого класу  запалили свічу - пам’яті та вшанували хвилиною мовчання  загиблих воїнів АТО  та мирних жителів сходу.

Відповідаючи на запитання учнів, гості розповідали про своє ставлення до подій, багато говорили про патріотизм. Кожен школяр хотів дізнатися про щось важливе, хвилюючись про наших воїнів-захисників України, які борються  за її волю, цілісність і незалежність.

Діти підготували не тільки пісні та вірші, а й безліч листів та малюнків, в які вклали свої найщиріші бажання – швидше повернутися хлопцям додому живими і з перемогою. В дитячих очах читалося усвідомлення того, що вони також можуть допомогти , що їх листи рятують простих українських солдат, яким довелося взяти в руки зброю. Солдати для них справжні герої-захисники!

Наприкінці заходу весь клас заспівав пісню про Україну, побажав, щоб якнайшвидше закінчились бойові дії у зоні АТО, Ангела-хранителя у справі захисту рідної землі  та пригостили солдатів чаєм з солодощами.

Переглядів: 407 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »