Головна » 2011 » Березень » 14 » Лист від НАУ
Лист від НАУ

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ СИСТЕМ

03058, м Київ, просп Космонавта Комарова, 1 Тел (044) 457-72-13. Факс (044) 457-71-02

http // www iids org ua

Шановна Олено Вікторівно!

Від імені викладацького складу Інституту інформаційно -діагностичних систем Національного авіаційного університету (ІЩС НАУ) висловлюємо Вам щиру подяку за виховання та академічну підготовку Вашого випускника, а нині - студента БІ - 244 групи ІЩС НАУ Потапенка Євгенія Олексійовича.

За три навчальні семестри Євгеній показав себе старанним студентом в оволодінні знаннями щодо майбутньої спеціальності, здатним до самостійної роботи, схильним до вивчення точних і гуманітарних наук. Студент Потапенко Євгеній є активним та уважним, систематично працює, підвищуючи свій інтелектуальний рівень, закінчив курси з адміністрування комп'ютерних систем та мереж на базі Unix-подібних платформ.

За результатами трьох сесій показав рівень знань із середнім балом –"4,5

Дисциплінований, регулярно відвідує аудитори! заняття. Цікавиться сучасними науковими досягненнями щодо майбутнього фаху.

Бере активну участь у суспільному житті інституту га групи. Схильний до взаєморозуміння, товариства, цікавий співрозмовник.

Сумлінно виконує доручення наставника групи та викладачів. З повагою ставиться до старших, користується авторитетом серед сокурсників.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з навчальним закладом, очолюваним Вами, і запрошуємо Ваших випускників на навчання за напрямом 1701 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» Інституту інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету.

З повагою –

директор НДС НАУ