Головна » 2014 » Липень » 3 » Країна "Дивограй"
Країна "Дивограй"

Країна «Дивограй»

Стало доброю традицією функціонування таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах. Для учнів початкових класів Бородянських шкіл цього літа привітно відчинив свої двері табір «Дивограй», створений на базі Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Одразу хочеться зазначити, що у 2014 році відпочинок у таборі був насправді особливим. Дітей не доводилося змушувати йти до школи, навпаки, прийшовши  додому, вони з нетерпінням чекали наступного дня, щоб швидше піти до табору, адже мали неймовірний план роботи на завтра. Емоціями, здобутими протягом дня, діти поспішали ділитися вдома з батьками, які, в свою чергу, не могли натішитися захоплюючими історіями та щасливими очима своїх дітей.

Багато зусиль, праці та творчого потенціалу вкладено педагогами в цю програму. А все для того, щоб забезпечити нашим дітям змістовний відпочинок та комфортне перебування у таборі, де кожен день був по-справжньому неповторним, яскравим, насиченим, енергійним та дуже цікавим. Своєю оригінальністю вражали неймовірні ідеї, застосовані педагогами та іншими працівниками табору задля втілення дитячих мрій. Ну, хіба діти могли собі уявити, що, відвідуючи табір, вони матимуть нагоду пограти у футбол з улюбленими казковими героями, такими як Пеппі Довгапанчоха, Чаклунка чи Пірат? Хіба мріяли вони про те, що їхні рідні вчителі, які, здавалося б, уміють тільки навчати, згодом стануть рівноправними членами їхньої команди та так само завзято, як вони, будуть шукати скарби на всій шкільній території, а потім усі разом щиро радітимуть чесно здобутій перемозі та дружно куштуватимуть отримані у подарунок цукерки?.. Чесно кажучи, я думаю, що такі запальні ігри та розваги дарували величезне задоволення не лише дітям, а й дорослим, яким випала нагода поринути у дитинство та активно відпочити.

Командні конкурси, групові змагання, цікаві екскурсії, запальні дискотеки та пізнавальні майстер-класи здружили дітей та зробили їх більш розкутими та відкритими для спілкування. Одним словом, активна позиція вихователів, найрізноманітніше дозвілля та гарний настрій зробили свою справу: за час перебування у таборі незнайомі учні з різних початкових класів Бородянських шкіл  утворили одну велику родину – родину «Дивограй»!

Нам, батькам, залишається лише подякувати. Тож, від імені батьків «дивограйців» хочу висловити велику подяку начальнику відділу освіти Бородянської райдержадміністрації Валентині Іванівні Кухар та директору Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Олені Вікторівні Лазутіній за відмінну організацію роботи табору. Слова надзвичайної вдячності хочеться адресувати начальнику табору Валентині Миколаївні Гойчук, вихователям загонів та усім працівникам школи, які створили умови для цікавого та комфортного відпочинку наших дітей. Також дякуємо директору КП БРР «Об'єднання шкільного харчування» Аллі Василівні Дрепіній та усім працівникам їдальні за смачні, корисні та вітамінізовані сніданки й обіди.

Дякуючи усім вам, шановні, наші діти отримали неймовірні емоції, цікаві враження, нові знайомства та просто незабутньо провели перший місяць літніх канікул. Впевнені, що такого емоційного заряду вистачить надовго, а рівно через рік «Дивограй» знову покличе своїх вихованців у нову, надзвичайно захоплюючу подорож до країни дружби, радості й добра!

Ольга Пісковець,

голова БК 2-Б класу Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Переглядів: 441 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2014  »