Головна » 2014 » Квітень » 25 » Інтелектуальне змагання «Епох літератури безліч»
Інтелектуальне змагання «Епох літератури безліч»

25 квітня учні 8-х класів здійснили заочну подорож у далеку епоху Ренесансу. Вони побували в Італії, Англії, Іспанії, пізнали творчий світ Франческо Петрарки, Вільяма Шекспіра, Джованні Боккаччо, Мегеля де Сервантеса.

24 квітня учні 10-11 класів презентували книги, які їх найбільше зацікавили, вразили, схвилювали. Це були твори світових митців слова: Оноре де Бальзака і Льва Толстого, Ернеста Хемінгуея і Альбера Камю, Михайла Булгакова і Франца Кафки.

24 квітня у рамках Тижня світової літератури серед учнів 9-х класів відбулося інтелектуальне змагання «Епох літератури безліч». Команди «Романтики», «ЖУК», «Літературознавці», «Знавці» виявили глибокі знання в таких конкурсах: біографічно-географічний, читацький, художній, «Чи уважний ти читач», літературознавчий, «Сім біографій – сім письменників», «Сім забутих слів».

Вітаємо переможців літературного змагання – команду «Знавці», 9-Г клас!!!

Переглядів: 403 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »