Главная | Регистрация | Вход | RSS                                                   




Меню
Головна сторінка
Про нашу школу
Наші успіхи
До 200-річчя Шевченка
Життя школи new
Шкільні новини
Оголошення
Педагогічний колектив
Учнівський колектив
Батьківський комітет
Благодійний фонд
Шкільне самоврядування
Розклад уроків
Методичні матеріали
На допомогу...
Позашкільна робота
Нормативно-правова база
Здоров'я дітей new
Каталог файлів
Каталог статей
Форум
Фотоальбоми
Корисні посилання
Онлайн ігри
Наші партнери
Гостьова книга
Лист адміністратору
Контакти

Шкільні новини

Головна » 2014 » Листопад » 24 » ІІ етап V Міжнародного конкурсу імені Т.Шевченка
23:56
ІІ етап V Міжнародного конкурсу імені Т.Шевченка
ПРОТОКОЛ  
 ІІ етапу V Міжнародного конкурсу імені Т.Шевченка
 
 
від _______22 листопада______________ 2014 року   
учнів 5-8 класів  
                   
№ п/п Прізвище,імя, по батькові учня Назва навчального закладу клас Прізвище,імя, по батькові учителя 1 2 К-сть балів Місце  
 
  Лесенко Альона Сергіївна Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ст.  6 Бугай Світлана Григорівна 8 16 24    
  Борхаленко Яна Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ст.  8 Бугай Світлана Григорівна 8 13 21    
  Вітьман Діана Олександрівна Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 5 Омельченко Валентина Євтихівна 16 8 24    
  Осипенко Валерія Олександрівна Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 Шимко Людмила Вікторівна 18,5 11 29,5    
  Шило Анастасія Юріївна Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 6 Шарапа Лариса Іванівна 23 21 44   2 місце
  Братащук Дмитро Федорович  Бородянська ЗОШ І-ІІ ст. 6 Погорілець Юлія Григорівна 4 15 19    
  Ярмоленко Анастасія Василівна Блиставицька ЗОШ І-ІІІ ст. 7 Смоляр Анна Сергіївна 11 11,5 22,5    
  Череднюк Діана Сергіївна Блиставицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 Малай  Лідія Петрівна 16 15 31    
  Цуркан Владислав Олександрович Загальцівське НВО 7 Галака Оксана Віталіївна 13 11 24    
  Богданець Олександра Ігорівна Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст.  6 Рибалко Ірина Петрівна 17 28 45   1 місце
  Гойденко Ілона Валеріївна  Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 6 Мирончук Валентина Михайлівна 6 23 29    
  Ломкова Марія  Володимирівна Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 7 Пахар Жанна Миколаївна 15,5 18 33,5    
  Возняк Анастасія Андріївна Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 6 Примаченко Аліна Володимирівна 20 15 35    
  Дідук Марія Василівна Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 Панькова Надія Іванівна 20 19,5 39,5    
  Навальний Василь Михайлович Новозаліська ЗОШ І-ІІІ ст.  8 Гузенок Любов Василівна 13 15 28    
  Іваніченко Вікторія Андріївна  Пісківське НВО 6 Лавриненко Лідія Василівна 17 17 34    
    Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ніни Сосніної              
  Каштальян Олександра Олександрівна Тетерівська гімназія 5 Ковальчук Лідія Анатоліївна 16 26 42   3 місце
  Вишневський Іван Тетерівська гімназія 7 Ковальчук Лідія Анатоліївна 12 19 31    
  Наконечна Валерія Олександрівна Тетерівська гімназія 8 Вишневська Анна Вадимівна 16 25 41    
  Вільгоцький Валентин Геннадійович Тетерівська гімназія 6 Павленко Лідія Іванівна 15 22 37    
  Прибора Аліна Олександрівна Дружнянська ЗОШ І-ІІ ст. 7 Борздуха Оксана Миколаївна 16,5 16,5 33    
  Ільченко Лілія Олександрівна  Здвижівська ЗОШ І-ІІ ст. 5 Некрутенко Світлана Володимирівна 10 20 30    
  Добровольська Ілона Ігорівна Мигалківське НВО І-ІІІ ст. 6 Хандуріна Галина Миколаївна 5 9 14    
  Юнчик Сніжана Миколаївна Новогребельський НВК І-ІІ ст. 6 Іваненко Людмила Іванівна 13 21 34    
  Ракоїд Катерина Василівна Новокорогодська ЗОШ І-ІІ ст. 7 Титенко Тетяна Іванівна 13 12 25    
  Максименко Оксана Вітіліївна Новокорогодська ЗОШ І-ІІ ст. 8 Титенко Тетяна Іванівна 17 17 34    
  Кушніренко Анастасія Анатоліївна Озерське НВО І-ІІ ст. 7 Мартинова Валентина Степанівна 14 14,5 28,5    
  Кравець  Віталій  Сергійович Пилиповицька ЗОШ І-ІІ ст. 8  Величко  Ніна Іванівна 10 19 29    
  Дешко Катерина Євгенівна Шибенське НВО І - ІІ ст. 5 Куліда Олена Миколаївна 4 14 18    
  Грипич Василь Петрович  Шибенське НВО І - ІІ ст. 6 Куліда Олена Миколаївна 12 15 27    
Голова журі :                
 Кукілевська В.М.                
  Члени журі:                
  Шарапа Л.І. Саух Н.М.              
  Баришенко Л.І. Коршунова Л.П.              
  Стефанович Т.В. Панькова Н.І .              
  Корякіна Л.В. Примаченко А.В.              
  Мирончук В.М. Отрошко Л.О              
  Івахненко О.М. Ковальчук Л.А.              
  Рибалко І.П. Іваненко Л.І.              
                   
Переглядів: 499 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Login
E-mail:
Пароль:

Copyright Romafon © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz