Головна » 2014 » Листопад » 14 » Героїв імена у пам’яті народу
Героїв імена у пам’яті народу

14 листопада 2014 року учнями 6-А класу (класний керівник Кравчук Тетяна Вікторівна) проведено відкритий виховний захід для учнів початкової школи, присвячений 70-річчю визволення України та 71 річниці визволення Бородянщини від німецько-фашистських загарбників «Героїв імена у пам’яті народу». Захід пройшов уформі монологу минулого із сучасниками. Головною метою виховного заходу було патріотичне виховання молоді, зокрема вивчення героїчних сторінок історії українського народу у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Учні із завмиранням серця та сльозами  на очах переглядали сторінки воєнної хроніки, слухали розповідь про героїчну оборону та визволення України і Бородянщини від гітлерівських загарбників.

Закінчився захід Реквієм, де учні зі свічками в руках та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Усі присутні схилили в поклоні голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення, перед тими ветеранами, які живуть і трудяться в нашому селищі і районі.

Учитель історії Кравчук Т.В.

Переглядів: 420 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »