Головна » 2013 » Вересень » 6 » День знань
День знань
Свято 1 вересня!

Привітання директора школи з Днем знань
Продзвеніла весела карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах достигли яблука і сливи. І завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою 1 вересня зібрало нас, шкільна родино, що налічує 851 учня, 62 педагогів, батьків у рідному колі.
1 вересня – День знань. Про знання можна казати багато, але я хочу скористатися висловлюванням мудрого філософа, яке варто взяти до уваги на все життя: «Знання – це карб, а вміння вчитися – це ключ».
Для вас, дорогі першокласники, це перший навчальний рік. Озирніться навколо, поряд із вами стоять ваші майбутні справжні друзі, на вас чекають новенькі підручники, з яких ви дізнаєтеся багато цікавого, хороші оцінки, світлі класні кімнати й найкраща перша вчителька. Ласкаво просимо вас до багаточисельного колективу школи здобувати міцні знання.
Давайте гучними оплесками запросимо 91 першачка до першого розділу дивовижної Країни знань. Бажаємо вам легкої дороги по сходах знань!!!
Дорогі випускники! Ось ви і вийшли на фінішну пряму, яка закінчиться через рік випускними екзаменами і навчанням в стінах рідної альма-матер. І як у будь-якому змаганні, фініш – це завжди ривок, можливість і необхідність показати всі свої сили, так і в навчанні налаштуйтеся на серйозну і відповідальну роботу, шукайте творчі шляхи вирішення різних проблем, намагайтеся не втратити ту нитку допитливості, яка рухає людство.
Дорогі учні, для кого 2013-2014 навчальний рік черговий – настав знову час вчитися. Нехай навчання буде в радість, не сумуйте, коли попадеться важка задача, краще вирішуйте її з інтересом і пишайтеся своїм успіхом.
Шановна громадо! Не бійтеся труднощів, вірте в себе, прагніть знань – і в вас, я вірю, все вийде!
Вельмишановні невтомні сіячі доброго, розумного і вічного! Я бажаю вам постійної творчості, невтомної роботи думки, а ваша праця буде натхненна успіхами ваших вихованців!
Дорогі батьки! Нехай збудуться всі ваші сподівання, нехай у ваших дітей будуть найкраща школа і найкращий учитель. Нехай гордість завжди наповнює ваші серця за своїх дітей.
Я бажаю, щоб перший закличний дзвінок пролунав в кожному серці радісним настроєм і став початком наполегливої праці.
Щасливого вам старту!!!
Директор школи Лазутіна Олена Вікторівна