Головна » 2013 » Лютий » 19 » День Валентина
День Валентина
Святкування Дня Валентина в школі.

Любов – це почуття, яке зігріває наші душі холодними, зимовими вечорами, змушує посміхнутися, коли на наших щоках з’являються сльози, дає віру і надію, яких, здавалося, уже не лишилося, дарує незабутні моменти, які залишаються у нашій пам’яті на віки. А щодо яскравих та незабутніх моментів, то в актовому залі Бородянської СЗШ І-ІІІ ступенів №2 минулої п’ятниці 15.02.2013 відбувся вечір присвячений Дню Закоханих, за ініціативи шкільного президента та учнівського парламенту. Було проведено тематичну конкурсно- розважальну програму, до участі в якій було запрошено 7 учнівських пар, також активну участь могли приймати всі бажаючі. Після цього відбулася святкова дискотека з елементами флеш-мобу, під час якої учні 8-11 класів (200 осіб) танцювали разом «Сhocolate» та багато інших. Учні з нетерпінням чекають наступного вечора! Цей вечір залишив приємне враження в усіх присутніх. Надихнув шкільний парламент на нові свіжі ідеї, ініціативу, творчість. Тепер у наших планах проведення таких свят: День Захисників Вітчизни, 8 Березня, а також заплановано багато інших тематичних вепрів для активного дозвілля нашої молоді.
Марія Шапаренко, президент країни «Зореславії»

Пошта Валентина

Переглядів: 532 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0