Головна » 2014 » Грудень » 15 » Буккроссінг
Буккроссінг

Увага! Увага! Увага!

У нашій школі за ініціативи шкільних бібліотекарів започатковано інтелектуальну гру – книжковий рух БУККРОСІНГ (з англійської мови – перехід, переїзд книжки), учасником якої може стати кожен, хто любить читати і має бажання передати іншим для читання власні книги.

Учасник гри називається КРОСЕРОМ. Для того, щоб ним стати, необхідно зареєструватися в шкільній бібліотеці та зареєструвати книги, які планується відправити у подорож.

Для книг у бібліотеці надано БЕЗПЕЧНІ КНИЖКОВІ ПОЛИЦІ, де ви зможете не тільки залишити книги, а й вибрати для читання.

Книгообмін сприятиме розширенню ваших читацьких інтересів, пошуку нових друзів, навчить ділитися знаннями, підвищить популярність друкованих видань.

Своїми враженнями щодо прочитаних книг ви зможете обмінюватися на сайті школи School – 2. at. ua  в рубриці «бібліотека» або безпосередньо при спілкуванні в бібліотеці.

Якщо вам не подобається, щоб книги припадали порохом на полицях, але при цьому ви азартні і любите читати – БУККРОСІНГ саме для вас!

Переглядів: 421 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »