Головна » 2014 » Вересень » 25 » Благодійний ярмарок
Благодійний ярмарок

У Бородянській ЗОШ №2 19 вересня 2014р. пройшов благодійний ярмарок !
            На конференції лідерів учнівського самоврядування  розглянуто "банк учнівських ідей"  щодо проведення акції "Діти Київщини - воїнам АТО",   ухвалено рішення  про проведення благодійного ярмарку "Твори добро", оформлення виставки малюнків «Ми за мир!», фото-ескпозиції «Революція гідності», роботу майстер-класу «Український оберіг».
         Учні школи відповідально поставилися до проведення Акції. Особливим патріотичним піднесенням став ярмарок. Школярі, одягнені у вишиванки, щиро зустрічали гостей та жителів Бородянщини, закликали покупців чудовими віршами, прикрашали свої столи осінніми композиціями, присв'яченими миру, добру і милосердю. Кожен клас влучно підібрав назву та епіграф до своєї експозиції. До продажу були виставлені страви власного приготування, які діти прикрасили з особливим патріотизмом: торти у формі карти України, піци і тістечка розфарбоні у жовто-блакитні кольори.

Всього було виручено 12 179. 40 грн. Кошти, зароблені на ярмарку, передано волонтерам на придбання термобілизни, теплого одягу та дощовиків нашим випускникам-учасникам АТО.

Беручи участь в  Акції, шкільна родина Другої відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.

Переглядів: 1368 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »