Головна » 2011 » Березень » 16 » Благодійна організація
Благодійна організація
Благодійна організація «Учителі за демократію та партнерство»  у 2010/2011 році оголосила конкурс міні-проектів для підтримки діяльності навчальних закладів  із забезпечення стійкого розвитку загальноосвітніх навчальних закладів і місцевих громад.

Учні екологічного гуртка «Зелена надія» під керівництвом учителя біології Колібана В. С., за участю директора школи Лазутіної О. В.,заступників директора школи Кравчук Т.В., Черток І.В., Стасюк А.М.,   голови батьківського комітету «Шкільна планета» Марченко Н.В., розробили проект «Моя школа – мій рідний дім, мій сад квітучий, мені затишно в нім!»

Підбито підсумки конкурсу: з 35 заявок по Україні підтримано 13. Журі конкурсу затвердило наступні міні-гранти:

1.Макіївського ліцею № 1 на придбання квіткових вазонів, горшків, ґрунтових сумішей, засобів та приладдя для догляду за рослинами

2.Горлівської гімназії «Інтелект» на закупівлю сміттєвих контейнерів та встановлення їх на шкільному подвір’ї та прилеглих дворах

3.Горобіївського НВК - для придбання контейнерів для сміття

4.Довбиської ЗОШ на придбання контейнерів для роздільного збирання сміття

5.ПершотравенськоїЗОШ на придбання саджанців та закупівлю сміттєвих контейнерів

6.Дергачивськоголіцею№2 для заміни ламп в школі на енергозберігаючі

7.ХПНВК «Харківський колегіум» для встановлення теплозберігаючого вікна у ігрової кімнати «Джунглі» школі

8.Солоницівськоїгімназії № 3 для зміни вхідних дверей до гімназії

9.ЗОШ № 15 м. Тернопіль для придбання спорт інвентаря та встановлення фільтрів для води у школі

10.Кремецкої гімназії для придбання контейнерів для сміття

11.Бородянської СЗОШ №2 для встановлення лав, урн та висадки кущів на пришкільній території

12.Білоцеківської школи №18 для придбання енергозберігаючого обладнання (запірно-регулюючої арматури)

13.Миколаївської загальноосвітньої школи № 48 для придбання контейнерів для сміття та енергозберігаючих лампочок

Дякуємо за результативну роботу членам гуртка «Зелена надія», його керівнику Колібану В.С. та всім, хто брав участь у створенні проекту. Сподіваємося, що незабаром шкільна територія набуде нового естетичного вигляду.

Адміністрація школи

Переглядів: 584 | Додав: Dan1k_1 | Рейтинг: 0.0/0