Головна » 2015 » Лютий » 6 » Батьківські збори майбутніх першокласників
Батьківські збори майбутніх першокласників

05 лютого у школі відбулися збори батьків майбутніх першокласників. Перед вщерть заповненим залом виступила директор школи Лазутіна Олена Вікторівна з інформацією про особливості організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ознайомила з успіхами та досягненнями учнівського та педагогічного колективів за 30 років існування закладу, із задачами, які стоять перед сучасною школою,  закликала батьків до співпраці для створення оптимальних умов навчання дітей.

Заступник директора Стасюк Алла Миколаївна ознайомила присутніх з навчальним навантаженням майбутніх учнів, вимогами до батьків та учнів, розповіла про формування класів та ознайомила з майбутніми класоводами.

Шкільний психолог Купрієнко Тетяна Василівна наголосила на тому, що процес виховання починається в сім’ї, що дитина повинна бути готова до навчання. Складові готовності – психологічна, фізична, мотиваційна.

Є час, щоб зміцнити м’язи руки. Запропонувала присутнім – дітям і батькам – пальчикову гімнастику, яка сприяє розвитку пізнавальних здібностей. Ознайомила з роботою психологічної служби школи.

Переглядів: 468 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »