Головна » 2015 » Травень » 8 » 1939-1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!
1939-1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!

8 травня вся Україна відзначає День пам'яті та примирення. Ми згадуємо трагічні події Другої Світової війни, шануємо пам'ять загиблих, вклоняємо голови перед ветеранами. Але інколи одного дня недостатньо. Саме тому в Бородянскій СЗОШ I-III ступенів № 2 весь тиждень тривали заходи, присвячені святкуванню 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Учні змогли ознайомитись з фотовиставкою «Хроніка буремного Сходу», книжковою експозицією «Герої не вмирають» та виставкою справжніх листів з фронту. Також ми із задоволенням взяли участь в конкурсах фотографій «Пам'ять жива» та малюнків «Цей незабутній День Перемоги». На уроках образотворчого мистецтва було проведено флешмоб «Квітка пам'яті», де кожен бажаючий зміг навчитись робити штучні маки. Крім того, учнями 11-го класу було організовано усний журнал «Подвиг не має забуття» для початкової школи. 8-В та 9-Б класи відвідали та впорядкували братські могили воїнів. У п'ятницю, на урочистій лінійці, учні 5-9 класів ще раз замислились над великою ціною нашої Перемоги та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій війні та під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Учні та педагогічний колектив Бородянської СЗОШ I-III ступенів № 2 відзначають Тиждень пам'яті та примирення з надією, що війни більше не буде, що наші солдати й мирні мешканці не гинутимуть на Сході, що над нами буде мирне небо. Ми пам'ятаємо! Ми перемагаємо!

Переглядів: 387 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »