Історія школи

Відкриття Бородянської середньої школи № 2 відбулося 1 вересня 1985р. На мітингу, присвяченому знаменній події, зібралося майже все селище. У новозбудованому закладі розпочали навчання 1176 учнів. На спорудженні палацу знань працювали будівельники Ірпінського ПМК-107, трудівники базового підприємства - Бородянського екскаваторного заводу, учителі, учні, батьки. Начальник ПМК-107 Подзамецький М.В. передав школярам символічний ключ Знань. До послуг юних господарів надано чудовий спортзал, басейн, зручні кабінети для навчання.

Першим директором стала Черненко Наталія Павлівна. За рік  роботи школа посіла І місце за результатами предметних районних олімпіад. 1986р. було створено учнівський та вчительський танцювальні колективи, хор педагогів. 1987р. комсомольська агітбригада "Колокол" посіла ІІ місце в області. Цього ж року навчальний заклад став переможцем районного соціалістичного змагання і нагороджений ювілейним Червоним прапором,  1988 - Перехідним Червоним прапором.

1987р.  придбано персональні комп'ютери "Агат". Згодом за проектом "Пілотні школи" кабінет інформатики обладнано комплектом IBM PS/2.
      1989р.  відкрито педагогічний клас. Щосуботи учні вивчали педагогіку, психологію і предмети майбутнього фаху. Налагоджено дружні, творчі та професійні контакти з Київським педагогічним університетом ім. Драгоманова.
        З 1991/1992 навчального року школа бере участь в експерименті з упровадження психолого-педагогічної системи диференціації навчання  розробленої науковцями України. Стало доброю традицією проводити незабутні зустрічі з письменниками та іншими відомими людьми держави, зокрема Павлом Загребельним, Всеволодом Нестайком, Михайлом Сіренком, Дмитром Білоусом, Анатолієм Камінчуком тощо.

1994 року школу очолила Сахарук Марія Миколаївна, яка продовжила плідну роботу щодо примноження традицій навчального закладу. 1997р. одержано ліцензію на впровадження освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти, у травні 1999р. школу атестовано за високим рівнем освітньої діяльності. 2001р. на честь 10-ї річниці проголошення Незалежності України закладу вручено іменну медаль "10 років Незалежності України". У грудні підключено до всесвітньої мережі INTERNET. 2004р. відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, а також розпочато програму "Школа як осередок розвитку громади" Всеукраїнського фонду "Крок за кроком".  З 2006 року впроваджується Всеукраїнський науково-педагогічний проект "Росток". 2007р. відкрито басейн. Цього ж року команда ДЮП"АСТРА" посіла І-е місце в обласному фестивалі юних пожежників. З 2008р. реалізується програма Intel "Навчання для майбутнього", з 2009 - програма превентивного виховання "Майбутнє починається сьогодні". Також з цього року школа працює за програмою МОН України, АПН України ООН/ЮНЕЙДС "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя" та впроваджує Міжнародний проект "Лідери освітніх ініціатив".

2010р. став епохальною датою в житті рідної школи: відзначено 25-річний ювілей з часу її заснування; розпочато апробацію експериментального курсу "Уроки для стійкого розвитку"; заклад очолила педагог-універсал - Лазутіна Олена Вікторівна, яка прагне йти до нових вершин і здобутків.
«  Жовтень 2018  »