Главная | Регистрация | Вход | RSS                                                   




Меню
Головна сторінка
Про нашу школу
Наші успіхи
До 200-річчя Шевченка
Життя школи new
Шкільні новини
Оголошення
Педагогічний колектив
Учнівський колектив
Батьківський комітет
Благодійний фонд
Шкільне самоврядування
Розклад уроків
Методичні матеріали
На допомогу...
Позашкільна робота
Нормативно-правова база
Здоров'я дітей new
Каталог файлів
Каталог статей
Форум
Фотоальбоми
Корисні посилання
Онлайн ігри
Наші партнери
Гостьова книга
Лист адміністратору
Контакти

Успіхи поточного року

Сайт
БОРОДЯНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ  І - ІІІ СТУПЕНІВ № 2

ПЕРЕЇХАВ НА НОВУ АДРЕСУ:

 

http://brschool-2.in.ua/


 

Переможці та призери обласного етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 

   2014-2015

Переможців та призерів олімпіад підготували Буряк Н.І. (астрономія – Баглай Іванна), Кравчук Т.В. (історія – Пашковська Анастасія), Крохоткіна Т.В. (математика – Любонько Єлизавета), Черток І.В. (біологія – Іванова Вікторія), Шарапа Л.І. (українська мова і література – Пашковська Анастасія), Шимко Л.В. (українська мова та література – Андрущенко Олена), Колібан В.С. (біологія – Кримінська Дар’я).

Марченко Олександр, учень 10-В класу став переможцем обласного конкурсу «Топоніміка та історія освіти рідного краю» (учитель Слухай Т.І.). Переможцями районного етапу ХV Міжнародного конкурсу  імені Петра Яцика сталиТімкова Єлизавета, учениця 4-Б класу, Сухенко Анастасія, учениця 6-Б класу (учителі Стасюк А.М.,Шарапа Л.І.), Сухенко Анастасія стала призером обласного етапу конкурсу; переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням стали Гужина Олена, учениця 10-А класу (учитель Лазутіна О.В.). 

 

Переможці та призери районного етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

   2014-2015

 

 

Баглай Іванна, 10-В

Предмет

місце

учитель

Астрономія

I

Буряк Н.І.

Математика

I

Сахарук М.М.

Фізика

II

Буряк Н.І.

Хімія

Заохочувальний диплом

Гніденко Т.А.

Любонько Єлизавета, 9-А

Біологія

I

Черток І.В.

Географія

II

Слухай Т.І.

Математика

III

Крохоткіна Т.В.

Андрущенко Олена, 8-Г

Українська мова та література

I

Шимко Л.В.

Німецька мова

I

Суржок І.П.

Пашковська Анастасія, 10-В

Українська мова та література

I

Шарапа Л.І.

Історія

I

Кравчук Т.В.

Завгородній Володимир, 10-А

Англійська мова

I

Крохоткіна Т.В.

Географія

II

Слухай Т.І.

Лапай Юлія, 8-Б

Англійська мова

I

Саханда С.М.

Математика

III

Поліщук Н.І.

Позняк Микола, 11

Англійська мова

II

Крохоткіна Т.В.

Географія

II

Слухай Т.І.

Кримінська Даря, 8-В

Біологія

II

Колібан В.С.

Історія

III

Кравчук Т.В.

Іванова Вікторія, 11

Біологія

I

Черток І.В.

Коваленко Володимир, 10-В

Інформатика

I

Федорук В.М.

Фещенко Маргаріта, 10-А

Англійська мова

I

Крохоткіна Т.В.

Мірошник Андрій, 11

Українська мова та література

II

Івахненко О.М.

Носова Олена, 10-А

Біологія

II

Колібан В.С.

Трухан Роман, 8-В

Географія

II

Костів Т.В.

Кардаш Дарина, 9-А

Англійська мова

III

Пісковець О.С.

Панфілова Катерина, 9-Б

Українська мова та література

III

Івахненко О.М.

Шененко Аліна, 7-Б

Українська мова та література

III

Шульгач Л.С.

Афонькіна Анастасія, 11

Хімія

Заохочувальний диплом

Гніденко Т.О.

 

 

 

 

Переможці ІІ етапу

XV Міжнародного конкурсу

знавців української мови імені Петра Яцика

 

Тімкова Єлизавета (4-Б)         

І              

уч. Стасюк А.М.       

Сухенко Анастасія (6-Б)                         

І

   уч. Шарапа Л.І.                                                                  

       Мірошник Андрій (11)       

ІІІ    

 уч. Івахненко О.М.

 

Переможці ІІ етапу

V Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка

 

Шило Анастасія (6-Б)

ІІ

уч. Шарапа Л.І.

                 

Результати участі школи у районному етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін 2014-2015 

 

Предмет

Місце

Предмет

Місце

Математика

І

Інформатика

І

Англійська мова

І

Українська мова

ІІ

Історія

І

Екологія

ІІ

Географія

І

Хімія

ІІ

Біологія

І

Фізика

ІІІ

Астрономія

І

Німецька мова

ІІІ

                                              

Загальний підсумок школи – І місце (2086,9 балів)

серед загальноосвітніх закладів район

Результати І (шкільного) етапу олімпіад 2014-2015 н. р.
 

№ п/п

ПІБ учня (повністю)

Предмет

Клас

ПІБ вчителя (повністю)

  1.  

Кримінська Дар’я Олександрівна

Біологія

8

Колібан Віктор Сергійович

  1.  

Любонько Єлизавета Володимирівна

Біологія

9

Черток Ірина Василівна

  1.  

Носова Олена Володимирівна

Біологія

10

Колібан Віктор Сергійович

  1.  

Іванова Вікторія Олегівна

Біологія

11

Черток Ірина Василівна

  1.  

Ус В’ячеслав Сергійович

Фізика

7

Двораківська Оксана Юріївна

  1.  
Тищенко Аліна Ігорівна

Фізика

8

Двораківська Оксана Юріївна

  1.  

Демченко Анна Володимирівна

Фізика

9

Буряк Ніна Іванівна

  1.  

Баглай Іванна Юріївна

Фізика

10

Буряк Ніна Іванівна

  1.  

Позняк Микола Андрійович

Фізика

11

Буряк Ніна Іванівна

  1.  

Шененко Аліна Олександрівна

Українська мова і література

7

Шульгач Лариса Степанівна

  1.  

Андрущенко Олена  Андріївна

Українська мова і література

8

Шимко Людмила Вікторівна

  1.  

Любонько Єлизавета Володимирівна

Українська мова і література

9

Івахненко Олена Миколаївна

  1.  

Пашковська Анастасія Юріївна

Українська мова і література

10

Шарапа Лариса Іванівна

  1.  

Мірошник Андрій Сергійович

Українська мова і література

11

Івахненко Олена Миколаївна

  1.  

Лапай Юлія Володимирівна

Англійська мова

8

Саханда Світлана Миколаївна

  1.  

Кардаш Дарина Віталіївна

Англійська мова

9

Пісковець Олена Сергіївна

  1.  

Завгородній Володимир Олексійович

Англійська мова

10

Крохоткіна Тетяна Володимирівна

  1.  

Позняк Микола Андрійович

Англійська мова

11

Крохоткіна Тетяна Володимирівна

  1.  

Андрущенко Олена  Андріївна

Німецька мова

8

Суржок Інна Петрівна

  1.  

Носова Олена Володимирівна

Німецька мова

10

Суржок Інна Петрівна

  1.  

Коновалов Денис Юрійович

Історія

8

Кравчук Тетяна Вікторівна

  1.  

Кримінська Дар’я Олександрівна

Історія

8

Кравчук Тетяна Вікторівна

  1.  

Дубинюк Інна Олександрівна

Історія

9

Купрієнко Тетяна Василівна

  1.  

Пашковська Анастасія Юріївна

Історія

10

Кравчук Тетяна Вікторівна

  1.  

Мірошник Андрій Сергійович

Історія

11

Копил Любов Михайлівна

  1.  

М’язов Олександр Русланович

Математика

6

Шкаріна Валентина Григорівна

  1.  

Васильєва Марія Юріївна

Математика

7

Ніколаєнко Дарія Василівна

  1.  

Лапай Юлія Володимирівна

Математика

8

Поліщук Наталія Іванівна

  1.  
Тищенко Аліна Ігорівна

Математика

8

Поліщук Наталія Іванівна

  1.  

Любонько Єлизавета Володимирівна

Математика

9

Крохоткіна Тетяна Володимирівна

  1.  

Пашковська Анастасія Юріївна

Математика

10

Сахарук Марія Миколаївна

  1.  

Стригун Ярослав Олегович

Математика

11

Шкаріна Валентина Григорівна

  1.  

Носова Олена Володимирівна

Екологія

10

Колібан Віктор Сергійович

  1.  

Іванова Вікторія Олегівна

Екологія

11

Черток Ірина Василівна

  1.  

Кримінська Дар’я Олександрівна

Хімія

8

Рибченко Людмила Василівна

  1.  

Демченко Анна Володимирівна

Хімія

9

Гніденко Тетяна Олександрівна

  1.  

Завгородній Володимир Олексійович

Хімія

10

Гніденко Тетяна Олександрівна

  1.  
Афонькіна Анастасія Сергіївна

Хімія

11

Гніденко Тетяна Олександрівна

  1.  

Баглай Іванна Юріївна

Астрономія

10

Буряк Ніна Іванівна

  1.  

Позняк Микола Андрійович

Астрономія

11

Буряк Ніна Іванівна

  1.  

Трухан Роман Вікторович

Географія

8

Костів Тетяна Василівна

  1.  

Любонько Єлизавета Володимирівна

Географія

9

Слухай Тетяна Іванівна

  1.  

Завгородній Володимир Олексійович

Географія

10

Слухай Тетяна Іванівна

  1.  

Позняк Микола Андрійович

Географія

11

Слухай Тетяна Іванівна

  1.  

Коваленко Володимир Олександрович

Інформатика

10

Федорук Володимир Михайлович

  1.  

Мірошник Андрій Сергійович

Інформатика

11

Федорук Володимир Михайлович

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 










 
 
 
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Login
E-mail:
Пароль:

Copyright Romafon © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz