Головна » 2016 » Лютий » 26 » Зустріч з волонтером АТО, поетом та співаком В’ячеславом Купрієнко
Зустріч з волонтером АТО, поетом та співаком В’ячеславом Купрієнко

Завдяки творчій праці Тетяни Василівни Купрієнко 25.02.2016 року о 11:30 год в рамках шкільних заходів з національно-патріотичного виховання пройшла зустріч учнів 6,7 та 9 класів з волонтером АТО, поетом та співаком В’ячеславом Купрієнко. Почесний гість спілкувався з дітьми про складну ситуацію, що склалася на нашій Батьківщині через загарбницькі плани Росії. Згадувалося також і про людську гідність та необхідність боронити рідну землю від ворогів. Але лейтмотивом усієї зустрічі були пацифістські настрої та переконання у безглуздості будь-якої війни. Цей мужній чоловік, який сам пройшов війну в Афганістані, під акомпанемент гітари виконував пісні, від яких щеміло серце. Струни болісно тужили за героями, що полягли, захищаючи свій край, а щирі слова виражали захоплення подвигом «найкращих із чоловіків», як співалось в одній пісні. Під кінець зустрічі діти передали подарунки для воїнів АТО та вирішили організувати скриньку для листівок, які б надихали і охороняли наших захисників. Хочеться вірити, що спільними зусиллями ми переможемо ворога і на рідних просторах знову запанує щастя, мир і спокій. Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 228 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »