Головна » 2015 » Листопад » 27 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури

"Література - це храм, куди можна ввійти лише з чистою совістю і шляхетними намірами"

Ф.Шиллер

Під таким девізом у школі був проведений Тиждень зарубіжної літератури. Учні подорожували сторінками улюблених книг, брали участь у конкурсах, вікторинах, літературних посиденьках; багато цікавого дізналися про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори зарубіжної літератури. Під час проведення заходів школярі продемонстрували творчі здібності, ерудицію, глибокі знання з предмета.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою "Її величність - Література"

У понеділок також було проведено конкурс на кращого ілюстратора улюбленої книги, просвітницько-інформаційна година "Лауреати Нобелівської премії", літературна вікторина "Чарівна казка".

У вівторок відбулася подорож "Сторінками книг-ювілярів", відкритий урок "Друга світова війна в європейській поезії", літературна перерва "Г.К. Андерсену - 2010".

У середу відбувся конкурс стіннівок "Зарубіжна література - світ загадкового і прекрасного", літературна перерва "Письменники проти війни", квест  "У світі пригод", брейн-ринг "Сторінками прочитаних книг".

У четвер було проведено конкурс на кращий рекламний проект "Рекомендую прочитати", літературна вітальня "У полум'ї свічі", літературна перерва "З Україною в серці". А на завершення Тижня зарубіжної літератури випущено стінгазету "Яскраві миті літературного Тижня".

Тиждень завершився загальношкільною лінійкою, і нагороджено переможців

за різними номінаціями.

Переглядів: 1419 | Додав: Організатор | Рейтинг: 3.0/1