Головна » 2015 » Грудень » 22 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

Під девізом «Кожній дитині – світло знань, кожній дитині – можливість творити, віру у сили свої без вагань – радість у цьому світі жити» пройшов Тиждень початкової школи, «режисером» якого стала керівник МО учителів початкових класів школи Лисенко А.В. Кожен день був тематичним. Розпочав тиждень «День моєї країни» масовим флеш-мобом «Одягли ми вишиванки», потім кожен клас здійснив віртуальну відеоподорож «Неповторні куточки України»,   конкурс малюнків «Я малюю Україну» увінчався виставкою кращих робіт. Вівторок був присвячений українській мові. В усіх класах пройшла літературна вікторина «Сторінками улюблених книжок», конкурс віршів «Моя Україна», переможці яких були нагороджені грамотами на підсумковій лінійці. Учні 3-4 класів представили книжки-саморобки «Перлини народної мудрості». Родзинкою дня стала інсценізація української народної казки «Коза-Дереза», продемонстрована учнями 3-Г класу під керівництвом Тимощенко І.С. Під знаком математики пройшла середа. Діти із захопленням «розплутували математичні вузлики», боролися за звання кращого математика класу, з цікавістю розглядали найкращі зошити з математики, представлені на виставці. Днем здоров’я став четвер. Першокласники та учні 4-тих класів показували свою спритність, витривалість, спортивні уміння у «Козацьких забавах». Протягом дня проводились веселі рухливі перерви. П’ятниця – День мистецтва – подарувала справжній калейдоскоп талантів учнів початкової школи на підсумковому гала-концерті, де звучали улюблені дитячі пісні, дотепні гуморески, продемонстровані запальні танці. А стіни коридорів прикрасили роботи маленьких майстрів у різноманітних техніках.  Протягом Тижня також біли проведені відкриті уроки української мови у 2-В клася (учитель Герасименко Л.І.), математики у 4-Б класі (учитель Білик А.А.). Заключними акордами стали свята-звіти першокласників «100 днів у школі», під час яких найменші школярі довели, що вони по праву носять горде ім’я учня школи і за короткий час разом зі своїми учителями Бацан Т.М., Клокун А.М., Лисенко А.В., Стасюк А.М. багато чому навчились. А скуштувавши традиційної каші стали ще й «однокашниками». Проведений Тиждень початкової школи став потужним джерелом енергії та наснаги на весь навчальний рік.

Переглядів: 266 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »