Головна » 2015 » Листопад » 16 » Скарби рідного краю
Скарби рідного краю

13.11.2015 року усі учні, вчителі та гості школи мали змогу насолодитися різноманітними витворами декоративно-прикладного мистецтва, які були представлені у рамках виставки-конкурсу «Скарби рідного краю». Серед робіт найбільше запам’яталися вишиті хрестиком та бісером православні святині і натюрморти, створені юними майстринями Топал Тетяною (10 клас), Слеб Анастасією (5-В) та Пономарьовою Єлизаветою (11-В), художньо розписані обереги-писанки (7-В), дерев’яна «Сова-розумниця з совенятком» (Поліщук Максим, 6-А). Дивовижніквіти з бісеруучнів 6-Б класу перенесли усіхвідвідувачів у казковий сад. До речі, самецейколективвиявивсянайактивнішим у показісвоїхробіт. Такожмилували око і тішилисерцечудовікартинипочинаючиххудожників.

Молодша школа не відставалавідстаршої. Учні 2-4 класів назвали свою експозицію «Місто маленьких майстрів». У цьомучарівномумістікоженмігспоглядатифантастичніпоробки з природніхматеріалів, аплікації з листя, картини з піску, саморобні ляльки-мотанки та роботи, виконані у техніці «квіллінг». Глибиноютворчогозадумуприємновразилахудожнякомпозиція з лози «Будиночок наших предків» учня 4-А класуРазумейкаОлександра.

Ось так наша Альма-Матерненадовго стала осередкомкраси та притулком муз Прекрасного. І як усімализмогуще раз переконатися, наша школа, як і Україназагалом, має талант. Тожцедоситьспірнезапитання – щочи кого вважати скарбами рідного краю – виставленіроботичи самих геніальнихтворців?

Дякуємоусімучасникам за подарованийгарнийнастрій та щиріпосмішкизамилування. Бажаємо молодим талантам щебільшенатхнення для створенняновихшедеврів!

Переглядів: 290 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »