Головна » 2015 » Листопад » 10 » Районний етап обласного профорієнтаційного загально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє"

5 листопада відбувся районний етап обласного профорієнтаційного загально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє". Захід проходив у формі конкурсів, кожний з яких складався з окремих ігор: "Візитівка", "Реклама професій", "Музичне завдання" та "Конкурс капітанів". Команда учнів нашої школи "Профі" показала винахідливість, нестандартне мислення, виконавську майстерність та артистизм і посіла перше місце. Команду переможницю підготували  Молодцева Тетяна Миколаївна,  Пісковець Олена Сергіївна, дякуємо їм за творчість, бажаємо перемоги в обласному етапі.

Переглядів: 225 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »