Головна » 2015 » Листопад » 16 » Найрозумніші
Найрозумніші

13.11.2015 року у нашій школі відбувся І етап чемпіонату з інтелектуальних ігор серед учнів 4-5 класів. Після представлення команд ми дізналися, що серед юних інтелектуалів є «Всезнайки», «Росточки», «Ерудити», «Молодці» та інші.

У першому турі розумники тренували логічне мислення, відгадуючи загадки, та перевіряли свої знання у таких галузях, як «Світ музики» та «Мій рідний край». До другого туру пройшли троє найсильніших учасників – команди 4-Б, 5-А та 5-Б класів. Їм довелося демонструвати свою ерудованість у світі мови та літератури, українського народознавства та різних галузях знань. За результатами цих трьох конкурсів, 3 місце посіла команда 4-Б класу «Смайлики», набравши 45 балів. На 2 місці опинилися «Всезнайки» (52 бали). А переможцями стали «Росточки» з 5-Б класу, які отримали 65 балів. Учням Єрко Юрію та Москальовій Єлизаветі (4-Б), Антонішину Владиславу та Тягнебєдіну Єгору (5-А), Тімковій Єлизаветі та Шашенку Дмитру (5-Б), які були найактивнішими та дали найбільшу кількість правильних відповідей, випала честь представляти нашу школу на районному етапі інтелектуального конкурсу, який відбудеться 1 грудня.

Бажаємо успіхів нашій збірній у подальших змаганнях! Хочеться вірити, що Україну чекає світле майбутнє з таким просвітленим підростаючим поколінням.

Переглядів: 204 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »