Головна » 2015 » Листопад » 9 » "Кращої, ніж рідна, мови не буває"
"Кращої, ніж рідна, мови не буває"

9 листопада відбулася урочиста лінійка "Кращої, ніж рідна, мови не буває, присвячена відзначенню Дню української писемності та мови. На святі було згадано Нестора-літописця, вшанування пам'яті якого припадає також на цей день. Учитель української мови та літератури Шарапа Л.І., що підготувала захід разом з учнями, розповіла про велике значення конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, що стартує саме 9 листопада, познайомила з досягненнями випускників та учнів рідної школи у цьому конкурсі. Лауреат республіканського туру учениця 7-Б класу Сухенко Анастасія поділилася враженнями  від участі в конкурсі та заохотила дітей вивчати рідну мову. Свій навчальний заклад зі святом привітала і директор школи Лазутіна О.В.

Лінійка було пересипана влучними висловами про мову, які прозвучали з уст ведучих, учнів 11-В класу Пашковської Анастасії, Кравчука Максима, Топал Тетяни, Фролова Антона, піснями про рідниц край, Батьківщину, рідну мову у виконанні співочого колективу 6-А класу. Атмосфера свята була невимушеною та щирою!

Переглядів: 271 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »