Головна » 2015 » Грудень » 18 » Іди дорогою добра
Іди дорогою добра

18 грудня, в переддень Дня Святого Миколая, відомого своїми добрими справами, у Бородянську СЗОШ  І – ІІІ ст. №2 завітав Святий Миколай з театралізованою виставою, яку підготували класні керівники 5-В класу  Молодцева Т.М. та 11-А - Пісковець О.С. Також  пройшов традиційний благодійний  ярмарок «Іди дорогою добра».

Усі бажаючи мали змогу поласувати вишуканими домашніми тістечками, запашними пиріжками, хрумким печивом та різноманітними солодощами.

Надзвичайно радує, що дана акція знайшла відгук в серцях людей. Усі учні, батьки та вчителі з величезним ентузіазмом поставились до святкового заходу. Кількість та розмаїття домашньої випічки вразили так само, як і їхній неперевершений смак. Але це й не диво, адже ласощі випікались дбайливими руками досвідчених та молодих господинь. Більш того, навіть хлопчаки, рекламуючи своє печиво, розповідали, що пекли його разом із мамами.

Усі зібрані кошти ( а це понад 13 000 грн. ) будуть передані дітям із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та тяжкохворим дітям – учням нашої школи.

Допомагаючи дітям, ми не забуваємо  і  старше покоління, адже саме їм ми завдячуємо своїм життя. Смачні гостинці були відправлені сьогодні мешканцям будинку – інтернату для літніх. Сподіваємось, що тепло дитячих сердець зігріло дорогих бабусь та дідусів,  і вони знову відчули радість свята та повірили в диво.

Як бачимо, свято -  в нас самих, і робити добро зовсім не складно, навіть дуже приємно та смачно.

Переглядів: 213 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »