Головна » 2015 » Грудень » 3 » День пам'яті жертв Голодомору
День пам'яті жертв Голодомору

27 листопада 2015 року у школі пройшла тематична лінійка, присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору. Запаливши свічки та затамувавши подих під час хвилини мовчання, усі учні та вчителі згадали про нещасних співвітчизників, які померли страшною смертю.Вчителі історії Копил Любов Михайлівна, Кравчук Тетяна Вікторівна та Купрієнко Тетяна Василівна оформили тематичні стенди про одну з найжахливіших сторінок нашої історії, а працівники бібліотеки Слєб Ольга Федорівна та Зарицька Анна Романівна підготували підбірку художньої та документальної літератури, що проливає світло на це страшне лихо.

Крім того, з метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, усі класні керівники провели Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом». Щоб залучити дітей і молодь до скорботних заходів 28.11.2015 року, на лінійці було оголошено про загальнонаціональну хвилину мовчання у суботу о 16:00 та Всеукраїнську акцію «Запали свічку».

Хочеться сподіватись, що пам’ять про жахливий злочин передаватиметься і до наступних поколінь українців, аби таке лихо більше ніколи не спіткало ані наш, ані жоден інший народ на Землі.

Ковалевська В. В., педагог-організатор

Переглядів: 179 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0