Головна » 2016 » Травень » 10 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

У Бородянській СЗОШ  №2  06.05.16  відбувся День цивільного захисту, до проведення якого було залучено  працівників МНС  під керівництвом Мариця І.П., головного інспектора Бородянського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області. З метою підготовки учнів до дій у надзвичайних ситуаціях була проведена евакуація, під час якої колектив закладу  за лічені хвилини покинув навчальне приміщення. Начальник штабу ЦЗ Черток І.В. доповіла про злагоджені дії педагогічного колективу, стовідсоткову евакуацію дітей  та локалізацію небезпечної ситуації у  будівлі директору школи  Лазутіній О.В.  Крім того, працівниками служби   продемонстровано роботу засобів індивідуального захисту органів дихання і зору  апаратом на стисненому повітрі,  гідравлічних інструментів,  гасіння пожежі за допомогою   повітряно-механічної піни,  презентовано роботу вогнегасника. Діти мали можливість спробувати себе  у ролі «рятувальників».

Переглядів: 143 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »