Головна » 2016 » Березень » 18 » Декада української мови та літератури, приурочена 202-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

З 9 березня до 18 березня 2016 року у Бородянській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася декада української мови та літератури, приурочена 202-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, у рамках якої відбулися наступні заходи:

• 9 березня – урочиста лінійка «І мене в сім‘ї великій, в сім‘ї вольній, новій не забудьте пом‘янути незлим тихим словом», підготовлена учнями 11-А і 6-А класів (під керівництвом Л.С.Шульгач).
  • 9 березня учні 11-В класу провели цікаві інформаційні хвилинки «Шевченко у нашому житті» для учнів усіх початкових класів ( підготувала учитель-мовник Л.І.Шарапа).
  • Цього ж дня відбулася пригодницька гра-квест «Тарасовими стежками» серед учнів 5-х класів (організатор і натхненник – О.М.Івахненко). Перше місце виборола команда 5-Б класу «Кобзарики», ІІ – команда «Совенята» 5-А класу, ІІІ – «Українці» 5-В та «Зірочки» 5-Г класів.
  • 10 березня 2016 року відтворили епоху ХІХ століття літературні читання поезії Великого Кобзаря «Думи мої…» (провела учитель І.В.Шашенко). І місце отримала учениця 6-А класу Лучко Поліна, ІІ місце – Шульц Анастасія 7-А клас та Берестенко Данило 7-Б клас, ІІІ місце – Сухенко Анастасія 7-Б клас та Васильєва Марія 8-А класу.
  • Цього ж дня була проведена літературно-музична композиція «Шевченко завжди серед нас» учнями 9-Б та 7-В класів ( підготувала і провела вчитель-філолог Л.В.Шимко).
  • 11 березня відбувся Шевченківський інтелектуальний конкурс «Люби, шануй і глибоко вивчай творчість Кобзаря» серед учнів 6 класів. Переможцями і призерами стали: 6-А, 6-Б, 6-В класи (учитель: Л.І.Шарапа).
  • Під час Шевченківської декади також проведено конкурси юних художників-ілюстраторів, на кращий колаж «Невідомий Шевченко». І місце – Волевач Марина 9-В клас та Титенко Анастасія 5-В клас, ІІ місце – Шило Анастасія 7-Б клас та Осташевська Єлизавета 9-В клас, ІІІ місце – Полякова Ліза 5-Б клас, Свідерський Максим 5-А клас та Бурмістрова Вероніка 5-Г клас.
  • конкурс на кращий дитячий твір «Шевченко у моєму житті». І місце – Лучко Поліна 6-А клас, ІІ місце – Зіневич Альона 6-А клас, ІІІ місце – Поліщук Анна 6-А клас.
Переглядів: 203 | Додав: Організатор | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »